Henkilökunta

Simo Hannula
isännöitsijä ITS, TEK
simo.hannula@talotili.fi
p. 010 231 1361

Henna Tanskanen
kiinteistökirjanpitäjä
henna.tanskanen@talotili.fi
p. 010 231 1369

Toni Jousi
isännöitsijä IAT
toni.jousi@talotili.fi
p. 010 231 1365

Salla Hannula
kiinteistökirjanpitäjä
toimisto@talotili.fi
p. 010 231 1360 – vaihde

Tuomas Niemi
isännöitsijä IAT
tuomas.niemi@talotili.fi
p. 010 231 1362

Marja Meisalo
isännöitsijä
marja.meisalo@talotili.fi
p. 010 231 1367

Minna Hannula
kiinteistösihteeri
minna.hannula@talotili.fi
p. 010 231 1363

Antti Kolehmainen
kiinteistökirjanpitäjä
antti.kolehmainen@talotili.fi 
p. 010 231 1364

Tiina Mäkelä
isännöitsijä AIT
tiina.makela@muntila.fi
p. 010 231 1366

Jani Peusa
tekninen isännöitsijä ITS-TEK
jani.peusa@talotili.fi
p. 010 231 1368

Haemme yrityksemme vahvistukseksi joukkoomme isännöitsijää vakituiseen työsuhteeseen Riihimäen toimipisteeseen. Isännöitsijältä toivomme sekä edellytämme vahvaa ammattiosaamista asunto-osakeyhtiöiden isännöinnin parissa sekä hyvää palveluosaamista. Hakijalla tulee olla vähintään isännöinnin ammattitutkinto (IAT-tutkinto) ja eduksi katsomme aikaisemman työkokemuksen. Mikäli olet kiinnostunut avoimesta isännöitsijän paikasta, ota rohkeasti yhteyttä sähköpostilla (toimisto@talotili.fi) vapaamuotoisella hakemuksella!